روش و آموزش بهترین مارک کراتینه مو+عوارض در منزل چیست

روش و آموزش بهترین مارک کراتینه مو+عوارض در منزل چیست در سایت علم سرا

کراتینه مو,کراتینه مو با مواد طبیعی,کراتینه مو مردانه,کراتینه مو در منزل,کراتینه مو با سس مایونز,کراتینه مو خوب یا بد؟,کراتینه مو با مواد گیاهی,کراتینه مو برای آقایان,کراتینه مو+عوارض,کراتینه مو قیمت,کراتینه مو با مواد طبیعی در خانه,کراتینه مو با مواد طبیعی,کراتینه کردن مو با مواد طبیعی,کراتینه کردن مو با مواد طبیعی,کراتینه مو در منزل با مواد طبیعی,کراتینه مو مردان,کراتینه موی مردان,قیمت کراتینه مو مردانه,آموزش کراتینه مو در منزل,مواد کراتینه مو در منزل,کراتینه مو در خانه,طرز کراتینه کردن مو در منزل,طریقه کراتینه مو در منزل,کراتینه مو خوب است یا بد,کراتینه موی آقایان,کراتینه مو آقایان,کراتینه مو و عوارض آن,کراتینه مو و عوارض,عوارض کراتینه مو چیست؟,عوارض کراتینه مو,ایا کراتینه مو عوارض دارد,قیمت کراتینه مو در تهران,کراتینه مو قیمت,قیمت کراتینه مو برزیلی,قیمت کراتینه مو یونیک,کراتینه مو با قیمت مناسب,کراتینه مو و قیمت,قیمت کراتینه مو پرسونال,قیمت کراتینه مو در آرایشگاه,قیمت کراتینه مو در بازار

 کراتینه مو , کراتینه مو با مواد طبیعی

علم سرا >>> آرایش و زیبایی >>> در این مطلب در مورد کراتینه کردن مو صحبت می کنیم

تعبیر خواب مو , تعبیر خواب مو درآوردن , تعبیر خواب مو زدن , تعبیر خواب مو در دهان و غذا , تعبیر خواب مو کوتاه شده

کراتینه مو مردانه , کراتینه مو در منزل

کراتینه کردن مو به موهای شما آسیبی نمی‌رساند اما استفاده از اتوی مو ممکن است برای موی شما مضر باشد.

شاید شما هم اسم کراتینه کردن مو را شنیده باشید یا به گوشتان خورده باشد که موی کسی در اثر کراتینه کردن آسیب دیده باشد.کراتینه کردن یکی از مدل های آرایش مو است که اگر درست و اساسی انجام نشود ممکن است به مو آسیب برساند و مو را خراب کند.پس این مطلب را به طور کامل در مورد کراتینه مو بخوانید و قبل از انجام آن بطور کامل از این عمل اطلاعات کسب کنبد

مدل مو مردانه , مدل مو مردانه کوتاه , مدل مو مردانه 2017 , مدل مو مردانه ایرانی , مدل مو مردانه فشن

کراتینه مو با سس مایونز , کراتینه مو خوب یا بد؟

دکتر نیل سادیک، متخصص پوست و مو در نیویورک می‌گوید: «روش کراتینه کردن در مو آسیبی ایجاد نمی‌کند و نقش اتوی مو در این فرآیند تنها چسباندن مواد به موهاست اما ممکن است برخی آرایشگران از اتوی مو طوری استفاده کنند که گرمای آن سبب سوزاندن مو و در نتیجه آسیب رساندن به آنها شود.»

شاید در سالن های آرایشی دیده باشید که ا فراد با اصرار موهاری خود را بلوند و یا کراتینه کرده باشید و دراثر این کارهای موهایشان صدمه دیده است. البته با یکی دوبار موها آسیب نمی بیند ولی بسیاری از خانمها هستند که مدام در حال تغییر رنگ مو یا صافی و فری مو میشوند که  چون مدام موها پررنگ و کمرنگ میکنند و از دکلره برای انجام این کار باید استفاده شود موها بشدت آسیب می بیند

مدل مو زنانه , عکس انواع مدل مو زنانه , مدل مو زنانه کوتاه بلند , مدل مو زنانه مجلسی 2017

کراتینه مو با مواد گیاهی , کراتینه مو برای آقایان

پوست سر حاوی  فولیکولهایی است و از لایه هایی تشکیل شده است که هر لایه کار خاصی را انجام میدهد. پوست یکی از مهمترین ارگان بدن است که  برابر نور و آسیب دیدگی, عفونت پوستی است.

این حالت درواقع بیشتر در خانم هایی رخ می دهد که همیشه مدام درحال مش یا فر کردن موهای خود هستند ، که متاسفانه بعد از اندکی گذشت زمان ، موهای خود را ازدست خواهند داد . زمانی می‌رسد که شما وقتی موهایتان را شانه می‌کنید، موهایتان می شکند و هیچ ماده ای دیگر جلای خوبی به موهایتان نمی‌دهد.فکر می کنید موهایتان مرده و خشک است. البته حق با شماست، موهای شما ماده حیاتی خود را به نام “کراتین” از دست داده اند. کراتین اصلی‌ترین ماده تشکیل دهنده ساقه موهایتان است که شما با استفاده مداوم از مواد شیمیایی رنگ، مش، فر، براشینگ های مکرر با سشووارهای داغ، تافت و ژل، آن را از بین برده اید.

مدل موی کوتاه , مدل مو کوتاه دخترانه , مدل موی کوتاه زنانه 2017 , مدل موی کوتاه پسرانه و مردانه

کراتینه مو+عوارض , کراتینه مو قیمت

همیشه آرزو دارید موهای صاف‌ و نرم‌تری داشته باشید؟ صاف کردن موها با شیوه کراتینه در سالن‌های زیبایی گزینه‌ای برای همه است. در صورتی که به فکر امتحان کردن این شیوه هستید، باید از این موارد آگاهی داشته باشید.

شما برای بازگرداندن حیات دوباره به موهایتان، باید کراتین را به آن برگردانید تا دوباره موهایتان با جذب مواد مغذی و تقویت به حالت طبیعی اولیه خود درآید. پس از کراتینه صحیح موهایی لَخت و زیبا خواهید داشت که از شانه کردن آن لذت می‌برید.

مدل مو دخترانه , عکس مدل مو دخترانه , مدل مو دخترانه مجلسی , مدل مو دخترانه جدید ساده کوتاه

کراتینه مو با مواد طبیعی در خانه , کراتینه مو با مواد طبیعی

کراتین چیست؛ کراتین پروتئینی است که به صورت طبیعی در موهای شما وجود دارد.

کراتین محصول جدیدی است که امروزه بسیار پر طرفدار و رایج است!

آیا کراتینه مو در ایران هست ؟

بله! گرچه قیمت آن کمی گران است، اما می توان آن را در اندازه های مختلف تهیه نمود!

,مدل مو پسرانه,مدل مو پسرانه 2017,مدل مو پسرانه کوتاه,مدل مو پسرانه ۲۰۱۷,مدل مو پسرانه بلند,مدل مو پسرانه جدید 2017,مدل مو پسرانه کره ای,مدل مو پسرانه 2016,مدل مو پسرانه خامه ای,مدل مو پسرانه برای عروسی,مدل مو پسرانه کوتاه فشن,مدل مو پسرانه کوتاه 2014,مدل مو پسرانه کوتاه 2013,مدل مو پسرانه کوتاه جدید,مدل مو پسرانه کوتاه ایرانی,مدل مو پسرانه کوتاه 2015,مدل مو پسرانه کوتاه ساده,مدل مو پسرانه کوتاه 2012,مدل مو پسرانه کوتاه فر,مدل مو پسرانه ۲۰۱۴,مدل موی پسرانه ۲۰۱۴,مدل مو مردانه ۲۰۱۴,مدل مو کوتاه پسرانه ۲۰۱۴,مدل مو پسرانه ۲۰۱۲,مدل موهای پسرانه ۲۰۱۴,مدل مو مردانه ۲۰۱۴ جدید,مدل مو جدید پسرانه ۲۰۱۴,مدل مو پسرانه فشن ۲۰۱۴,مدل مو پسرانه بلند 2014,مدل مو پسرانه بلند 2013,مدل موی پسرانه بلند,مدل موهای پسرانه بلند,مدل موی پسرانه بلند,مدل موی پسرانه بلند جدید,مدل مو مردانه بلند,مدل مو مردانه بلند 2013,مدل مو مردانه بلند 2014,مدل مو پسرانه کره ای 2014,مدل مو پسرانه کره ای 2013,مدل مو پسرانه کره ای 2015,مدل مو پسرانه کره ای ۲۰۱۴,مدل موهای پسرانه کره ای,مدل مو پسران کره ای,مدل موی پسران کره ای,مدل مو مردانه کره ای,مدل موی مردانه کره ای,مدل موی مردانه 2016,مدل مو مردانه 2016,مدل مو پسرانه خامه ای 2015,مدل مو پسرانه خامه ای کوتاه,مدل مو پسرانه خامه ایی,اموزش مدل مو پسرانه خامه ای,مدل موی پسرانه خامه ای,مدل موهای پسرانه خامه ای,انواع مدل مو پسرانه خامه ای,عکس مدل مو پسرانه خامه ای,مدل مو جدید پسرانه خامه ای,مدل موی پسرانه برای عروسی,مدل مو مردانه برای عروسی,مدل موی مردانه برای عروسی,مدل مو مردانه عروسی,مدل موهای پسرانه برای عروسی,مدل مو پسرانه عروسی,انواع مدل مو مردانه برای عروسی مدل مو پسرانه , مدل مو پسرانه ایرانی , جدیدترین مدل مو 2017 , عکس انواع مدل مو

کراتینه کردن مو با مواد طبیعی , کراتینه کردن مو با مواد طبیعی , کراتینه مو در منزل با مواد طبیعی

آرایشگر ماده صاف‌کننده کراتینه را به موهای شما می‌زند و سپس برای چسباندن آن به موها از گرمای اتوی مو استفاده می‌کند.

کراتینه مو برای آرایشگر ها ضرر دارد؟

هم بله؛ هم خیر!

چون کمپانی های مختلفی کراتین تولید می کنند، بهترین کراتین ها کراتین هایی هستند که درصد صاف کنندگی آنها کم است.

هایلایت مو , هایلایت موی کوتاه , هایلایت مو برای پوست سبزه , هایلایت موی مشکی , هایلایت مو در خانه

کراتینه مو مردان , کراتینه موی مردان , قیمت کراتینه مو مردانه

بسته به اندازه موها، این فرآیند بیش از ۹۰ دقیقه طول می‌کشد. انواع کراتین هایی که در سالن‌های آرایشی موجودند عبارتند از: کراتین کمپلکس صاف‌کننده Coppola، کراتین کمپلکس Global، La-Brasiliana، کراتین  برزیلی، Brazilian Blowout و صاف‌کننده موی برزیلیین.

مواد کراتینه چیست

مواد کراتینه در دو نوع تولید می شود

نوع اول: کراتین حاوی جوجوبا – آلوورا – آکوا – روغن زیتون و فرمولاهید

نوع دوم: کراتین حاوی جوجوبا – آلوورا – روغن زیتون و نانو

,مدل مو مردانه برای صورت تپل,مدل مو پسرانه صورت تپل,مدل مو پسرانه برای صورت تپل,مدل مو مردانه صورت تپل,مدل مو مردانه برای صورت های تپل مدل مو مردانه برای صورت تپل , مدل مو پسرانه صورت تپل , مدل مو پسرانه برای صورت تپل , مدل مو مردانه صورت تپل , مدل مو مردانه برای صورت های تپل

آموزش کراتینه مو در منزل , مواد کراتینه مو در منزل , کراتینه مو در خانه

صرفه‌جویی در وقت برای موهای بلند: هنری بوردی، آرایشگر سالن میوزوی نیویورک ‌می‌گوید، اگر معمولا موهای خود را با سشوار یا اتوی مو صاف می‌کنید، استفاده از صاف‌کننده کراتینه می‌تواند ۴۰ تا ۶۰ درصد از زمان سشوار زدن شما را کاهش دهد.

تفاوت این دو مواد در این است که ماده اول برای کسانی استفاده میشود که دارای موهای فر آسیب دیده هستند و می خواهند موهایشان هم صاف و هم تقویت شود.
اما مواد دوم برای کسانی است که موهای طبیعیشان صاف بوده اما در اثر ضعیف شدن یا استفاده زیاد از محصولات شیمیایی حالت وِز یا آسیب دیده پیدا کرده است.

طرز کراتینه کردن مو در منزل , طریقه کراتینه مو در منزل , کراتینه مو خوب است یا بد

خداحافظ موهای وزوزی: پس از انجام این روش دیگر موهای وز کرده را فراموش می‌کنید. بوردی می‌گوید: «شما می‌توانید پس از کراتینه کردن بدون نگرانی در هوای مرطوب و بارانی قدم بزنید. موهای‌تان تغییر حالت نخواهد داد.»

روش کار

 1. ابتدا با برس رنگ مو، از نیم سانت مانده به ریشه تمام مو را کراتین میزنند ( روی موی مرطوب )
 2. سپس مو را سشوار می کشند به صورتی که ۲۰ درصد مرطوب باشد. ( کاملا خشک نشود )
 3. و بعد تمام موها را در لایه های نازک، هر لایه را ۱۰ بار اتو میکشند تا مو حالت ابریشمی پیدا کند.

کراتینه موی آقایان , کراتینه مو آقایان , کراتینه مو و عوارض آن

زمان انتظار قبل از شست‌وشو: موها را نباید ۳ تا ۴ روز پس از انجام کراتینه بشویید چون این ماده برای ثابت شدن روی موها به زمان نیاز دارد.

نکات مهم در مورد آموزش کراتینه مو

 • موی کراتینه شده تا پنج روز نباید شسته شود
 • تا پنج روز باید به شکل ثابت باشد و بسته نشود، چون به هر حالتی باشد همان حالت را به خود می گیرد.

بعد از کراتینه و گذشتن ۵ روز شما صاحب موهایی لخت و سالم می شوید.

ویتامینه نیز مانند کراتینه تکنیکی است که توسط آن می توانیم موها رو تقویت کنیم، اما خیلی از مردم تفاوت این دو ( کراتینه و ویتامینه ) و اینکه هر کدام برای چه موهایی کاربرد دارند را نمی دانند.

کراتینه مو و عوارض , عوارض کراتینه مو چیست؟ , عوارض کراتینه مو

هنری بوردی هم می‌گوید: «کراتینه کردن چیزی بیش از یک روش بازیابی مو است. حتی اگر جنس موهای شما خوب باشد، این کار می‌تواند آنها را لخت‌تر و سنگین‌تر کند.»

ویتامنه مو

در این روش به وسیله ویال های آبرسان و ویال های حاوی بیوسین (عنصر فعال جفت جنین ) و اشعه مادون قرمز و ماوراء بنفش موها را تقویت می کنند.

ایا کراتینه مو عوارض دارد , قیمت کراتینه مو در تهران , کراتینه مو قیمت

دکتر سادیک توصیه می‌کند؛ در صورتی که دچار بیماری‌هایی مانند پسوریازیس یا ضایعات پوستی سبوریک هستید، پیش از انجام این کار حتما با یک متخصص پوست و مو مشورت کنید.

روش کار ویتامینه مو

 1. ابتدا موی خشک و تمیز را با شانه الکتریکی ماوراء بنفش به مدت ۱۵ دقیقه شانه می کنند، این عمل گردش خون را سریع تر کرده و مو را ضدعفونی و تمیز می کند.
 2. سپس با یک ویال آبرسان، فرق های اصلی و فرعی مو را ماساژ می دهند، ماساژها ضربه ای و پیانویی هستند.
 3. سپس ۱۰ دقیقه زیر بخور میگذارند، اگر مو چرب بود ۵ دقیقه بخور کافیست!
 4. سپس با ویال بیوفول فرق های اصلی را ماساژ می دهند.
 5. و بعد به مدت ۱۵ دقیقه، اشعه مادون قرمز را به مو می تابانند تا جذب بیشتری داشته باشد.

قیمت کراتینه مو برزیلی , قیمت کراتینه مو یونیک , کراتینه مو با قیمت مناسب

ماده فرمالدئید یکی از مواد مشکل‌آفرین برای سلامتی، به خصوص برای کسانی که به طور دائم با این مواد کار می‌کنند، است. مهم‌ترین نگرانی بهداشتی فرمالدئید موجود در مواد کراتین در مورد کارکنان سالن‌های آرایشی است و نه برای افرادی که از کراتین استفاده می‌کنند.

نکات مهم در مورد ویتامینه مو

 • مو تا ۳ ساعت بعد از ویتامینه نباید شسته شود.
 • این جلسات ۶ ماه ادامه دارد.

کراتینه مو و قیمت,قیمت کراتینه مو پرسونال,قیمت کراتینه مو در آرایشگاه,قیمت کراتینه مو در بازار

اگر می‌خواهید از وجود فرمالدیید ترکیبات مواد مورد استفاده در سالن مطلع شوید تا از مصرف آن خودداری کنید، از  افراد حرفه‌ای در سالن آرایشی خود سؤال کنید

ویتامینه مو درمان چه مشکلاتی است

 • طاسی های مردانه زیر ۱۰ سال
 • ریزش های منتشر مو
 • کم حجم بودن مو
 • ویتامینه پیازه های مو را تحریک و باعث رشد مجدد می شود

روش و آموزش بهترین مارک کراتینه مو+عوارض در منزل چیست